cienie do powiek

Cienie do powiek, jakie wybierać?

Cienie do powiek są podstawą każdego makijażu. Od tego, jakie kolory cieni wybierzemy, a także, jak ciemne odcienie znajdą się na naszej powiece, będzie zależeć ogólny efekt makijażu. Musimy więc wiedzieć, na jakie cienie się zdecydować i czy lepiej sprawdzą nam się te pojedyncze, czy wolimy postawić na cienie do oczu, które będą znajdowały się w palecie. Wybór jest naprawdę bardzo duży, a na uwagę zasługuje również fakt, że możemy mieć cienie w doskonałej cenie, jak i postawić na droższe opcje. Wszystko więc zależy od naszego budżetu.

Jakie cienie do powiek do makijażu dziennego?

Makijaż dzienny potrzebuje wykorzystania takich cieni, które będą widoczne, ale także delikatne w odbiorze. W tej sytuacji najlepiej postawić na beże, brązy, a także zaopatrzyć się w cień rozświetlający kącik oka. Możemy zakupić:

  • cienie pojedyncze,
  • zdecydować się na mini paletkę.

Komu sprawdzi się cała paleta do makijażu?

Musimy wiedzieć, że paleta do makijażu, która będzie zawierała nie tylko podstawowe odcienie, ale także wiele innych, da nam ogromne pole do popisu. Cienie do powiek w różnych kolorach pozwolą nam bowiem na wykonywanie makijażu dziennego, ale także tego wieczorowego. Wszystko po to, aby móc wykorzystać i bawić się makijażem każdego dnia, aby jego robienie sprawiało prawdziwą przyjemność. Cienie do powiek, nam to z pewnością umożliwią.