peeling do twarzy Babo

Kosmetyki Babo w codziennej pielęgnacji

Pielęgnowanie skóry pozwala na zachowanie zdrowej skóry. Nawilżenie, oczyszczenie i odpowiednie odżywienie skóry pozwala na spowolnienie procesów starzenia.

Dobranie kosmetyków

Właściwa pielęgnacja wiąże się z odpowiednim dobraniem kosmetyków do typu skóry. Dobranie kosmetyków do określonych potrzeb skóry pozwala na zapewnienie pielęgnacji takiej, jakiej skóra potrzebuje. Produkowane przez markę Babo kosmetyki to preparaty do każdego typu skóry.

Codzienna pielęgnacja

Każdego dnia skóra jest narażona na czynniki zewnętrzne, które wpływają negatywnie na jej stan. Kurz, makijaż, zanieczyszczenie powietrza, promieniowanie UV powoduje obniżenie elastyczności skóry, powstawaniu zmian skórnych oraz zapychania porów.

W codziennej pielęgnacji istotne jest nawilżenie. Należy nawilżać skórę od zewnątrz i od wewnątrz. Należy pić odpowiednią ilość wody oraz używać kremu i maseczek nawilżających. Nawilżenie jest szczególnie ważne w przypadku cery suchej.

Równie istotnym zabiegiem w pielęgnacji skóry jest jej oczyszczanie. Oczyszczać twarz należy dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Podczas oczyszczania nie wolno zbyt intensywnie trzeć i szorować skóry. Błędy w pielęgnacji skóry powodują szybsze starzenie się skóry i pojawienie się zmarszczek. Babo kosmetyki mają w swojej ofercie produkty do oczyszczania i nawilżenia skóry.

Po dokładnym oczyszczeniu i nawilżeniu należy pamiętać o nałożeniu kremu z flirtem UV. Promieniowanie wpływa bardzo negatywnie na kondycje skóry. O filtrze UV należy pamiętać, nawet w pochmurne dni. Kosmetyki Babo umożliwiają codzienną, właściwą pielęgnację skóry.