jeden z produktów naturalnych marki Phlov

Phlov – kosmetyki bio i zero-waste

Anna Lewandowska to kobieta o której w Polsce słyszał prawdopodobnie każdy. Nie ma w tym nic dziwnego, jest to osoba, która nie pozostała w cieniu sławy swojego męża, a z sukcesem stworzyła własną markę zachęcając tysiące kobiet (ale i mężczyzn) do aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania. Nie tak dawno postawiła spróbować swoich sił w branży kosmetycznej i stworzyła markę o nazwie Phlov by Anna Lewandowska.

Kosmetyki, o których stało się głośno

Oczywiście, gdy kosmetyki Anny Lewandowskiej pojawiły się na rynku, wiele osób odebrało to jako zwykłą chęć zarobienia jeszcze większych pieniędzy na bazie swojego wizerunku. Kosmetyki nie zostały jeszcze dobrze przetestowane, a już zdarzały się negatywne oceny, mówiącej o wysokiej cenie kosmetyków. Czy rzeczywiście nie są one warte swojej ceny? Sprawdźmy – w drogerii internetowej kosmetyki Phlov oferowane są w zakresie cenowym 50-200zł. Nie jest to wcale najwyższa półka cenowa i spore grono odbiorców może sobie na taki kosmetyk pozwolić. Nasuwa się tutaj pytanie czy warto.

Phlov by Anna Lewandowska wykorzystuje psychodermatologię

Kosmetyki Anny Lewandowskiej wyróżniają się przede wszystkim tym, że mają miano bio oraz zero-waste. Kobiety, które z ekologią są blisko z pewnością zwrócą więc uwagę na tę markę. Kluczowy jest natomiast fakt, że kosmetyki Phlov są stworzone w oparciu o psychodermatologię. Tak więc kosmetyki Anny Lewandowskiej świetnie zadbają o skórę, ale również o doskonały nastrój. Czy rzeczywiście tak jest? O tym każdy musi przekonać się na własnej skórze.