formuła dla wsparcia aktywności seksualnej vibe me 30 saszetek health labs care

Jak zwiększyć kobiece libido?

Popęd seksualny różni się u ludzi w zależności od płci, wieku czy czynników środowiskowych. Kobiety mają przeważnie niższe libido niż mężczyźni z uwagi na niższy poziom testosteronu, któremu przypisuje się znaczącą rolę, jeśli chodzi o wpływ na popęd. Spekuluje się też, że mniejsza ochota na seks u kobiet może być związana z uwarunkowaniami społecznymi. Kobiety, który zauważyły nienaturalny dla siebie spadek libido, mogą jednak wypróbować różne metody na zaradzenie temu problemowi.  

Zmiany w stylu życia

Istnieje dużo zmian, które można wprowadzić do swojego codziennego życia, aby zauważyć zwiększone libido. Jednym ze sposobów jest rozpoczęcie aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia ciała nie tylko poprawiają nastrój, wpływają dobrze na zdrowie fizyczne, ale też działają pozytywnie na popęd seksualny. Inną metodą, którą warto wypróbować, jest medytacja i inne sposoby radzenia sobie ze stresem, np. wysypianie się oraz ćwiczenie świadomego oddechu. Stres powoduje wydzielanie kortyzolu, który „zabija” ochotę na seks, dlatego tak ważne jest skuteczne radzenie sobie z nim.

formuła dla wsparcia aktywności seksualnej vibe me 30 saszetek health labs care

Suplementy

Warto wypróbować też suplementy z naturalnych składników, takie jak formuła dla wsparcia aktywności seksualnej Vibe Me 30 saszetek Health Labs Care. Jest to produkt przeznaczony specjalnie dla kobiet, który pragną żyć zdrowo, a przy tym utrzymać wysokie libido. Składa się on z roślinnych ekstraktów wspomagających zdrowie seksualne, m.in. z żeń-szenia. Roślina ta zawiera ginsenozydy wpływające pozytywnie na libido. Oprócz tego w suplemencie znajdziemy korzeń maca, który zwiększa ochotę na seks zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. 

Inne składniki suplementu

  • Ekstrakt z Shatavari 
  • Ekstrakt z Damiana
  • Ekstrakt z pieprzu
  • Ekstrakt z Muira Pauma 
  • L-arginina