olejek Miya MySuperSkin

Miya – seria z naturalnymi olejkami do oczyszczania i nawilżania

Kosmetyki Miya to serie preparatów przeznaczone do pielęgnacji nie tylko twarzy, ale również całego ciała. Składają się prawie całkowicie z naturalnych składników, dlatego polecane są nawet dla cery wrażliwej ze skłonnością do podrażnień. Jakie są najbardziej popularne serie i konkretne preparaty?

Oczyszczanie i nawilżanie

Producent oferuje zestawy kosmetyków przeznaczone do konkretnych potrzeb. Znajdzie się tutaj seria oczyszczająca, nawilżająca czy odżywcza.

Kuracja nawilżająca to, m.in. peeling, tonik i specjalne serum. Poza tym oferuje również szeroki wybór kremów do twarzy z naturalnymi olejkami. Dużą popularnością cieszą się specjalne lekkie kremy BB do różnej karnacji. Prawdziwe bestselery to olejkowe serum do przesuszonej skóry, kuracja nawilżająca do twarzy oraz do suchych i zniszczonych dłoni, a także 5-minutowa maseczka czy też olejek do demakijażu Miya. Opakowania kosmetyków charakteryzują się różową tonacją.

Miya olejek do demakijażu

Ten prawie całkowicie wyprodukowany z naturalnych składników preparat do demakijażu to kompozycja wyjątkowych olejków. Jest to przede wszystkim olejek z nasion malin, słodkich migdałów, pestek moreli oraz abisyński. Jest bardzo delikatny, nie wywołuje podrażnień oraz pozostawia dobrze oczyszczoną, nawilżoną i rozświetloną cerę. Z powodzeniem może być stosowany przez osoby ze skórą skłonną do podrażnień. Preparat należy stosować rano i wieczorem. Należy dobrze go spienić, a następnie usunąć wraz makijażem. Pozostałości najlepiej usunąć przy pomocy ciepłej wody.